• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

В ГМС пообіцяли до березня вирішити проблему з закордонними паспортами

Реклама на dsnews.ua
Державна міграційна служба України очікує нормалізації ситуації з термінами персоналізації паспортів до березня 2018 року

ДМС спільно з поліграфкомбінатом "Україна", намагається йти назустріч усім без винятку громадянам, які звертаються із заявами про прискорення персоналізації паспортів, повідомляє "ДС" з посиланням на ДМС України.

"Однак ці звернення обробляються вручну, і їх кількість знаходяться на межі фізичних можливостей працівників", - йдеться в повідомленні.

За даними ДМС, у січні 2018 року заплановано запуск на поліграфкомбінаті "Україна" додаткової лінії персоналізації паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів в терміни до 7 або 20 робочих днів в залежності від суми сплаченого адміністративного збору.

"На сьогоднішній день затримка у видачі триває, тому міграційна служба в черговий раз звертається до громадян із попередженням і радою не планувати закордонну подорож, не маючи на руках чинного паспорта для виїзду за кордон, не звертатися до посередників, які обіцяють конкретні терміни виготовлення паспорта", - заявили в ГТС України.

    Реклама на dsnews.ua