• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У ГПУ назвали умови особистого допиту Януковича

Реклама на dsnews.ua
У Генеральній прокуратурі України повідомили, при яких умовах екс-президента Віктора Януковича можуть допитати особисто, а не в режимі відеозв'язку

Про це заявив глава департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає "ДС" з посиланням на "112 Україна".

"Якщо він з'явиться до слідства чи буде виданий як екстрадований в Україну, то, звичайно, допит буде відбуватися особисто", - сказав він.

Горбатюк також повідомив, що матеріали від адвоката Януковича щодо того, що нібито до смертей в центрі Києва були причетні і лідери Евромайдана, слідству ще не надходили.

"Сподіваюся, що надійдуть. Слідчими, прокурорами регулярно моніториться інтернет і фільми, які з'являються, дають різні погляди подій. Вони переглядаються, приєднуються до матеріалів справи, перевіряються на можливість того, будуть вони використані в якості доказів", - додав він.

Як повідомляла "ДС", 28 листопада відбувся допит побіжного президента України Віктора Януковича в режимі відеоконференції. За словами адвоката, на даний момент Янукович не може повернутися в Україну через загрозу його життя.

Нещодавно російські ЗМІ опублікували відео і фото дачного будиночка в Сочі, де знайшов свій притулок екс-президент Янукович.

    Реклама на dsnews.ua