• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У ГПУ показали запис розмови соратника Саакашвілі з людиною Курченко

Реклама на dsnews.ua
Генеральний прокурор України Юрій Луценко продемонстрував запис розмови соратника затриманого Михайла Саакашвілі (лідер "Руху нових сил") та довіреної особи побіжного екс-регіонала Сергія Курченка

Відповідний відеозапис генпрокурор показав сьогодні в ході брифінгу, передає "ДС".

Так, Луценко продемонстрував відеозапис з розмовою Севериона Дангадзе (наближеного до Саакашвілі, керівника Київського обласного відділення "Руху нових сил") і довіреною особою Курченко.

Парламентер олігарха-втікача Сергія Курченко домовлявся з людиною Міхеїла Саакашвілі Северионом Дангадзе про повернення втрачених активів в Україні в разі приходу Саакашвілі до влади.

"На що реально може розраховувати Сергій? Тобто, Курченко, я маю на увазі. Він запитує, вони нам там справи закриють, як прибудуть до влади? Вони зможуть відбити Одеський НПЗ? Дивись, він говорить, навіть якщо не явно. Х*й з ними, з цими справами, я буду тут працювати. А ось, скажімо, Одеський НПЗ. Зможуть під легендою захисту прав іноземних власників? Там же Кіпр, ВТБ. Потім цей Медіа-Холдинг. Зможуть під програмою захисту свободи слова? Або футбольний клуб під розвиток спорту. Ну, тобто придумати якусь легенду. Але щоб було зрозуміло, обіцянка якесь, хоча б усне, допомагати потім", - запитав дипломат Курченко.

"Слухай, ну давай так. Зрозуміло, якщо включиться в допомогу, потім буде спілкування і взагалі буде розмова", - відповів Дангадзе.

Крім того, представники Саакашвілі і Курченко обговорювали можливість повернення олігарха в Україну шляхом прорива кордону.

"Курченко запитує: а коли можна так через кордон як Саакашвілі? Каже, що йому можна так?" - запитав парламентер Курченко.

"Скажи, що знаєш, хто це робив. Скажи, що можна, нехай не втрачає надії. Скажи, що це дуже дорого коштує, але можна, чому ні", - відповів Дангадзе.

Раніше повідомлялося, що ГПУ встановила, що наближений до Саакашвілі громадянин України, а саме Северион Дангадзе за погодженням з Саакашвілі звернувся через довірену особу до Сергію Курченко, який переховується в Москві, з пропозицією фінансування акцій Саакашвілі.

Також Луценко повідомив, що Саакашвілі отримав від Курченко півмільйона доларів.

Раніше повідомлялося, що Саакашвілі затримали за підозрою у сприянні учасникам злочинної організації та сприяння злочинній діяльності.

Все про обшук в квартирі Михайла Саакашвілі читайте тут.

    Реклама на dsnews.ua