• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

В Італії представили новий суперкар Maserati MC20

У Модені (Італія) відбулася презентація нового спортивного автомобіля Maserati MC20

Maserati MC20
Maserati MC20
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила компанія АФ "Гранд-Автомотів" офіційний дистриб'ютор автомобілів Maserati в Україні, структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО.

Захід відбувся в Modena Circuit. Модена є не тільки будинком Maserati протягом понад 80 років, але і серцем італійської долини Motor Valley.

«Ми пишаємося тим, що відкриваємо нашу нову еру, але ще більш пишаємося тим позитивним настроєм, яке витає сьогодні в повітрі в Modena Circuit в цей вечір», — підкреслив Давида Грассо, генеральний директор Maserati.

«Для нашого бренду цей час споглядати: час дивитися в майбутнє і будувати своє майбутнє. Ми закладаємо фундамент нашого майбутнього і робимо це разом, рухомі пристрастю, яка відображається в дизайні і новаторські ідеї, — продовжив пан Грассо.

Шоу проходило в реальному і віртуальному форматі (було доступно на 5 мовах: англійська — мова заходу — італійська, іспанська, корейська та японська) а також, супроводжувалося віддалено двома одночасними дзеркальними заходами в Нью-Йорку і Токіо.

Шоу, яке представляє неймовірну історію бренду, було покликане надихнути і уникнути традиційних форматів святкування і запуску продукту. Для проведення заходу була встановлена монументальна сцена: висота 23 м, ширина 33 м, глибина 30 м, з центральної обертової майданчиком діаметром 500 см. Над сценою розташовувався величезний світлодіодний екран, загальною площею 630 м2, що забезпечує відмінний огляд для гостей, що сидять як на трибунах, так і в машинах в зоні «drive-in», а також для тих, хто дивився презентацію в онлайн режимі.

Сорок чотири автомобілі Maserati всіх періодів були розташовані в радіальному порядку, створюючи атмосферу автокінотеатру. За ними на трибунах розмістилися VIP-гості та представники преси з урахуванням дотримання всіх заходів безпеки по боротьбі з COVID.

Урочисте відкриття розпочалося з виступу двох барабанщиків. Концептуально вони були наполовину людьми, наполовину машинами — їх особистості приховували костюми гонщиків і шоломи, а їх інструменти говорили за них.

Спеціально створений фільм, в якому чітко простежується постійне прагнення бренду до розвитку, інновацій та ексклюзивності показав історію Maserati від А до Я. Зображення з'являлися в такт алфавіту, показуючи, яким був бренд Maserati і яким він буде в майбутньому.

DJ System Olympia представив гостям електронну композицію, яка супроводжує на екрані знакові моменти історії Maserati: легендарні гонщики, незабутні гонки, розкішні моделі. Минуле, сьогодення і майбутнє зустрілися на нелінійної часовій шкалі, відкриваючи нову еру.

Послідовність анаморфних зображень, реальні і живі виступи, гармонійно поєднувалися на сцені, завдяки ретельно підібраним костюмам, музиці і передовим технологіями. Темп заходу був швидким, чітким, кінематографічним,з ефектами, що підводять до кульмінаційного моменту: світовій прем'єрі нового суперкара. Автомобіль з'явився з іншого виміру, спочатку як голограма, після чого справжній автомобіль зайняв своє місце на сцені.

Завдяки технологіям останнього покоління, весь захід транслювався як наживо, так і в прямому ефірі за допомогою спецефектів розширеної реальності.

Новий суперкар MC20 проводиться в Модені, на історичному заводі на проспекті Чіро Менотті. Він приводиться в рух передовим двигуном Nettuno V6, що володіє технологіями Формули 1, вперше використовуються на дорожньому автомобілі.

Для тих, хто хоче дізнатися докладніше про автомобілі Maserati, звертайтеся в автосалони Maserati в Києві та Одесі. Контактна інформація доступна на сайті www.maserati.ua.

 

 

    Реклама на dsnews.ua