• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В Івано-Франківську спортсмени та тренери мітингують проти карантину (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Представники спортивних клубів і фітнес-центрів Івано-Франківська сьогодні зібралися на мітинг біля будівлі обласної адміністрації

Про це йдеться у публікації місцевого видання "Фіртка", передає "ДС".

Учасники акції вимагали не закривати зали, а дати можливість працювати.  

"Ми відстоюємо право на тренування. Спорт дає нам сили, енергії. Спортивні заклади мають бути відкриті, щоб пропагувати здоровий спосіб життя. Не розуміємо, чому працюють заклади харчування чи розважальні, а спортзали закривають. Я абсолютно не розумію, чому так, в нас на кожному кроці стоять антисептики, дезінфектори, ми протираємо тренажери", — розповіла тренерка Ілона Калин.

Спортсмен Володимир Пиндус вважає, що рішення щодо закриття фітнес-центрів є політичним.

"Якщо щось не влаштовує у залах — ми не проти перевірок. Закриття — то не варіант. Якщо вже і закривати, то все. Але не знаю, до чого ми докотимося такою політикою. Я очікую зустрічі з головою ОДА. Згідно зі статистикою, в нас 43% ліжок зайнято, тоді я не розумію, чому така паніка", — каже Пиндус.

За новими критеріями епідемічної небезпеки поширення COVID-19, Івано-Франківськ потрапив у "помаранчеву" карантинну зону. У місті обмежили масові заходи, заборонили роботу спортзалів і фітнес-центрів.

Як повідомляла "ДС", протягом минулої доби, 4 серпня, в Україні зафіксували 1271 новий випадок інфікування коронавірусом. Це найбільший показник від початку епідемії у країні.

    Реклама на dsnews.ua