• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В "карантинній" постанові Кабміну з'являться "пільги" для вакцинованих

До постанови Кабінету міністрів "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19" найближчим часом будуть внесені правки, які надають пільги вакцинованим від COVID-19 або тим, у кого негативний ПЛР-тест

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на Урядовому порталі, передає "ДС".

Пропонується, щоб обмеження жовтої і червоної зони епідемічної небезпеки не поширювалися на ті заклади господарювання, в яких колектив і відвідувачі мають COVID-сертифікат, що засвідчує вакцинацію, дійсний протягом 72 годин негативний ПЛР-тест або довідку про перенесену протягом останніх декількох місяців коронавірусну хворобу .

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль також підкреслив важливість вакцинації працівників навчальних закладів, щоб убезпечити дітей.

У МОЗ зазначили, що за останній тиждень кількість нових випадків захворювання зросла на 6000, а кількість госпіталізацій — на 1,5 тисячі.

За територіальним принципом спостерігаються високі темпи зростання нових випадків в Чернівецькій, Волинській, Львівській та Тернопільській областях. Також в цих регіонах швидко зростає завантаженість ліжок з киснем, а кількість госпіталізацій за тиждень збільшилася на 60%.

Нагадаємо, за даними всеукраїнського дослідження, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, понад 56% дорослого населення країни найближчим часом не планує робити щеплення від COVID-19.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua