• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Києві ексдепутат зі своєю бандою викрав бізнесменів і вимагав викуп

Реклама на dsnews.ua

У Києві злочинна банда на чолі з колишнім депутатом Київської обласної ради утримували підприємців, погрожувала насильством і вимагала викуп

Про це йдеться в повідомленні Офісу генерального прокурора, передає "ДС".

Розслідування встановило, що учасники злочинного угруповання, до складу якого входило 7 осіб, під керівництвом колишнього депутата Київської облради незаконно утримували двох підприємців, вимагаючи передати їм $860 тис. або майно аналогічної вартості.

Вони змусили потерпілих підписати фіктивні боргові документи, що призвело до утворення у них неіснуючих боргових зобовʼязань. При цьому обвинувачені позбавили волі бізнесменів, застосовували насильство, а також погрожували насильством щодо членів сімей підприємців, знищити і заволодіти їхнім майном.

Київська міська прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованого злочинного угруповання за фактами викрадення людини, вимагання, приготування до незаконного заволодіння транспортним засобом, шахрайства та незаконного зберігання наркотичних засобів без мети збуту. Всі учасники банди були затримані, на їх майно накладено арешт.

    Реклама на dsnews.ua