• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Києві не дозволять підвищити швидкість руху до 80 км/год з 1 квітня

У Києві не погодилися на підвищення з 1 квітня дозволеної швидкості руху до 80 км/год на 17 вулицях, оскільки на сьогодні жодна з них повністю не відповідає необхідним критеріям

Стратегія розвитку Києва до 2025 року передбачає зниження смертності на дорогах на 50%
Стратегія розвитку Києва до 2025 року передбачає зниження смертності на дорогах на 50%
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив директор КП "Центр організації дорожнього руху" Віктор Черній, передає "ДС".

За його словами, представники Департаменту транспортної інфраструктури, Управління патрульної поліції, "Київавтодору" і КП «Центр організації дорожнього руху" обстежили вулиці, де рішенням Київради з 1 квітня до 1 листопада передбачена можливість підвищення швидкості руху транспорту до 80 км/год.

"Обстеження показало, що жодна з 17 вулиць не відповідає повністю необхідним критеріям, що визначені Правилами дорожнього руху та методикою прийняття рішень про встановлення обмежень швидкості, а також чинним державним нормам та стандартам", — наголосив Черній.

Він пояснив, що на вказаних вулицях фіксується високий рівень аварійності та тяжкості наслідків ДТП. Окрім того, там дозволений велосипедний рух, а проти підвищення дозволеної швидкості руху виступає велоспільнота. Вздовж таких вулиць розміщені заклади масового відвідування громадян, зупинки громадського транспорту тощо.

Директор КП нагадав, що Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність лише при перевищенні встановленої швидкості руху більше ніж на 20 км/год. Ще 2 км/год є технічною похибкою, яка не враховується при фіксації швидкості відповідним обладнанням.

"Отже фактично мова іде про дозвіл рухатися із швидкістю до 102 км/год у населеному пункті! А на ці вулиці припадає третина усіх загиблих та п’ята частина всіх травмованих у ДТП в Києві за 3,5 роки. Це 182 смерті та 1789 травмованих. Такі висновки велоспільноти міста, що спираються на офіційні дані патрульної поліції", — навів статистику Черній.

Він також зазначив, що за законодавством зміни в організації дорожнього руху для підвищення інтенсивності руху транспорту за рахунок зниження безпеки не допускаються. А Стратегія розвитку Києва до 2025 року передбачає зниження смертності на дорогах на 50%.

Як писала "ДС", з 1 листопада 2020 року в усіх великих містах України знизили поріг швидкості авто до 50 км/за годину. Такий режим мав діяти до 1 квітня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua