• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Києві відклали відкриття пляжів

Реклама на dsnews.ua
Пляжі в Києві відкриються не раніше 7 червня, хоча Київська міськдержадміністрація не дозволила відкрити купальний сезон з 1 червня

Про це повідомив головний санітарний лікар столиці Олег Рубан, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

За його словами, зараз Госпотребслужба та Управління з надзвичайних ситуацій ведуть обстеження 14 пляжних зон столиці. Зокрема, дна водойм та питної води у фонтанчиках. За результатами досліджень пляжів повинні видати так званий "санітарний паспорт". Без нього пляжі не відкриють.

"Всі ці заходи вже почали, вони можуть проводитися 7-10 днів. Тому можемо говорити, що в найбільш перспективному варіанті відкриття пляжів відбудеться 7-10 числах (червня - ред)", - заявив Рубан.

Що стосується лабораторного випробування води у водоймах, зокрема, в Дніпрі, то відповідні заміри будуть зроблені пізніше.

"Тому що воду у водоймі можна досліджувати лише після температури 17-18 градусів. Сьогодні ця температура становить 13-14 градусів. Тоді ми зможемо провести лабораторне дослідження води та піску, а також питної води. Тоді можемо говорити про відкриття пляжів в офіційному режимі", - додав лікар.

У КП "Плесо" відзначили, що підготовка пляжів до купального сезону йде в активному режимі.

"Зараз ми чекаємо офіційного повідомлення та роз'яснення від КМДА і від санітарного лікаря міста Києва", - повідомили в прес-службі.

Як повідомляла "ДС", в Києві в купальний сезон-2020 можуть відкрити 14 пляжів та 18 зон відпочинку.

    Реклама на dsnews.ua