• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Києві подали вже понад 3 тис. заявок на транспортні спецперепустки

У Києві триває прийом заявок на отримання спецперепусток на проїзд у транспорті під час можливого посилення карантинних обмежень

Спеціальна перепустка діятиме на базі транспортної карти та карти киянина
Спеціальна перепустка діятиме на базі транспортної карти та карти киянина
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Київської міської держадміністрації, передає "ДС".

Як зазначається, з 10 серпня у тестовому режимі працює електронна форма подачі заявок.

"Підприємства столиці активно реєструються в системі, подано понад 3 тисячі заявок. Нині місто опрацьовує механізм, як зможуть користуватися громадським транспортом пільгові категорії, які їздять за посвідченнями. А також кияни, які потребують медичних процедур, і соціальні працівники, які доглядають за хворими. Принципово важливо подбати про ці вразливі категорії людей вже зараз", — заявив перший заступник голови КМДА Олексій Кулеба.

Він нагадав, що керівники підприємств уже зараз можуть авторизуватись та подати заявку, щоб заздалегідь пройти необхідну перевірку. Для отримання позитивного рішення потрібно обґрунтувати критичну необхідність роботи підприємства в період локдауну.

У Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА наголосили: якщо підприємство не отримало позитивного рішення, керівник може повторно подати заявку та більш детально обґрунтувати належність до об'єкту критичної інфраструктури міста.

Подальше рішення ухвалюватиме постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій — уже після оголошення дат та умов локдауну, якщо у цьому буде необхідність.

"Акцентую увагу, що рішення про надання спецперепусток буде ухвалюватися лише після запровадження у столиці суворих карантинних обмежень. На даний час таких передумов немає", — підкреслив Кулеба.

Спеціальна перепустка діятиме на базі транспортної карти та карти киянина. Нею можна буде підтвердити право проїзду в громадському транспорті та сплатити проїзд під час локдауну. QR-квитки в період суворого карантину не діятимуть.

Як писала "ДС", передбачається, що спецперепустки отримають підприємства, які забезпечують життєдіяльність міста: у сферах транспорту, фармації, житлово-комунального господарства тощо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua