• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

У Києві з'явиться меморіальна дошка Богданові Ступці

У Києві встановлять меморіальну дошку на честь видатного українського актора Богдана Ступки

Богдан Ступка
Богдан Ступка / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Як повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, комісія з питань встановлення пам’ятних знаків підтримала встановлення восьми меморіальних дощок, які присвячені видатним мешканцям столиці, передає "ДС" з посиланням на сайт КМДА.

"Комісія підтримала звернення благодійної організації «Благодійний фонд «Богдана Ступки» щодо встановлення меморіальної дошки на честь видатного українського актора театру і кіно, Героя України Богдана Сильвестровича Ступки на фасаді будинку, де він жив, – на вулиці Заньковецької, 3/1", — сказано в повідомленні.

Дошки встановлять також на честь українського письменника, прозаїка, поета і педагога Григора Тютюнника, загиблого на Донбасі учасника бойових дій, добровольця Ігоря Білошицького.

Крім того, меморіальні дошки встановлять на честь заслуженого майстра спорту і заслуженого тренера України з парашутного спорту Олександри Хмельницької, військового і державного діяча, мецената Георгія Кіроянца, українського літературознавця, критика, письменника, перекладача, доктора філологічних наук Олексія Засенка, народної артистки Елеонори Пірадової, поета, письменника-мариніста Леоніда Тендюка.

Меморіальні дошки будуть встановлені за місцем їх проживання.

Комісія також підтримала звернення аташе з економічних і торгових питань Республіки Перу в Україні з встановлення памʼятного знака на честь президента Перу, борця за права людини Рамона Кастилії на зеленій зоні на вулиці Бульварно-Кудрявській.

Нагадаємо, 26 травня, в Києві на фасаді будівлі Президії НАН України відкрили меморіальну дошку на честь багаторічного президента Національної академії наук України, видатного вченого і академіка Бориса Патона.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua