• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Києві співробітник Управління державної охорони побив танцюриста. Потерпілий в комі

У Києві співробітник Управління державної охорони побив танцюриста шоу-балету DOROFEEVA Євгенія, який отримав серйозні травми та зараз перебуває в стані штучної коми

Реклама на dsnews.ua

Інформацію підтвердили в пресслужбі УДО, інформує "ДС".

"01 серпня 2021 року у соціальній мережі Facebook була поширена інформація про факт побиття Євгена: танцівника шоу-балету "DOROFEEVA" колишнім військовослужбовцем УДО України. Ми ретельно перевірили цю інформацію та повідомляємо, що дана особа є не колишнім, а діючим військовослужбовцем УДО України", — йдеться в заяві.

За даним фактом керівництвом Управління призначено службове розслідування, обставини події з'ясовуються. На час проведення розслідування військовослужбовця усунуто від виконання службових обов'язків.

"Управління державної охорони України надасть всю необхідну допомогу правоохоронним органам та буде всіляко сприяти в проведенні досудового розслідування. Крім того, Управління надасть необхідну допомогу для лікування Євгену", — пообіцяли в УДО.

За даними ЗМІ, конфлікт стався біля виходу з нічного клубу Lift. Потерпілий отримав серйозні травми і зараз перебуває в медикаментозній комі.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua