• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

У Києві ВДНГ можуть перетворити на COVID-шпиталь (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У Києві при найгіршому сценарії поширення коронавірусу ліжка для хворих можуть бути розгорнуті в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) і Національному експоцентрі України (ВДНГ)

Про це заявив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві, лікар Олег Рубан, передає "ДС" з посиланням на Obozrevatel TV.

"Показник заповнюваності ліжок третій тиждень коливається від 60% до 70%, щодня проводиться робота по збільшенню ліжкофонду", — сказав він.

За словами Рубана, ліжка розгортаються за рахунок відомчих лікарень і госпіталів. При цьому головні проблеми, які необхідно вирішити — забезпечення додаткових ліжок медичним персоналом і киснем.

На питання про можливість використання для цих цілей приміщень МВЦ і ВДНХ, він відповів: "Ці питання обовʼязково розглядаються. Вони готуються в разі найгіршого сценарію. Але в Києві дуже велика кількість ліжкомісць — і відомчі лікарні, і лікарні Національної академії медичних наук, і Департаменту охорони здоровʼя, тому ліжка можна розгорнути на базах існуючих лікарень ".

Нагадаємо, 29 жовтня в Києві за останню добу коронавірус підтвердили ще у 577 осіб.

    Реклама на dsnews.ua