• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Києві поновили телеуроки для школярів: де дивитися

Реклама на dsnews.ua

На ТРК "Київ" відновилася серія програм "Відкритий урок" для учнів 7-9 класів, які продовжують навчатися дистанційно

Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, передає "ДС".

"Наразі у столиці вісім шкіл переведено на дистанційне навчання. Та 449 класів із 133 шкіл також перебувають на карантині. Щоб полегшити навчальний процес, місто продовжить серію програм "Відкритий урок", але тепер для учнів 7, 8 та 9 класів", – розповів Мондриївський.

За його словами, подивитися трансляцію можна буде на каналі "Київ", його сайті та сторінках у соцмережах — Facebook та YouTube..

Предмети різні – хімія, музичне мистецтво, фізкультура тощо. Як зазначають у КМДА, матеріали будуть корисними не тільки для школярів, а й для тих, хто хоче освіжити знання.

"Столиця робить усе, аби дистанційне навчання стало доступним, уніфікованим та ефективним. А навчання у школах – максимально безпечним у нових реаліях. Водночас, якщо ми будемо змушені перевести школи на карантин, заклади мають бути готові до такого кроку", – каже Мондриївський.

Як писала "ДС", мер Києва Віталій Кличко, у якого раніше діагностували коронавірус, почувається добре та сподівається найближчим часом повернутися до роботи у звичайному режимі.

    Реклама на dsnews.ua