• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

У Києві за пів години випала тижнева норма опадів

Київ накрила потужна злива: за 30 хвилин випало 18 мм опадів, що становить майже тижневу норму

Реклама на dsnews.ua

Зараз ліквідацією наслідків зливи займаються 12 бригад гідрослужб і 38 бригад по ручному прибиранні КК "Київавтодор" — всього 326 працівників дорожньо-експлуатаційних підприємств, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу КМДА.

В роботі задіяна спеціальна техніка — гідромонітори, мулососи, мотопомпи. Як повідомляється, спецтехніка виїхала на місця можливих підтоплень ще до початку зливи.

"Напередодні прогнозованих дощів – у кожному районі посилено очищали зливостоки. Техніка завчасно чергувала на просп. Броварському біля станції метро "Чернігівська", на розв’язці поблизу станції метро "Лівобережна", на вул. Брожка, біля тунелю на вул. О. Теліги. Проте надзвичайна кількість опадів за малий проміжок часу призвела до короткочасного підтоплення ділянок вулиць та тротуарів. За 30 хвилин випало 18 мм опадів: 5 потужних насосів у тунелі на вул. О. Теліги не впоралися зі стихією", — стверджують в КМДА.

Роботи по ліквідації підтоплень тривають на просп. Палладіна, вул. Стеценко, Площі Героїв Бреста, тунелі на вул. О. Теліги, вул. Кирилівській, вул. Автозаводській, пр. Перемоги та ін.

Фахівці КК "Київавтодор" постійно моніторять ситуацію на дорогах і оперативно реагують на виникнення проблемних місць, запевнили в міськадміністрації.

Як повідомляла "ДС", вдень 19 липня, в Києві пройшла гроза, яка супроводжувалася градом і шквальним вітром. В результаті сильної зливи велика частина столиця буквально пішла під воду.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua