• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Києві заборонять пересувний цирк з тваринами

Реклама на dsnews.ua
Комісія Київської міської ради підтримала проект рішення "Про припинення розміщення пересувних заїжджих цирків-шапіто з тваринами на території Києва"

"Пересувні цирки-шапіто все частіше піддаються критиці зоозахисників. І це цілком логічно, адже умови утримання тварин там неприпустимі. Їх дресирують із застосуванням жорстоких методів - звірів б'ють, морять голодом та інше. Нерідко тварин змушують брати участь у жорстоких циркових номерах, наприклад, стрибати через гарячі обручі. У липні-серпні 2016 року у Святошинському і Деснянському районах столиці гастролював пересувний цирк-шапіто. Це викликало масове обурення і протести природоохоронних, зоозахисних організацій, а також самих киян", - зазначив співавтор відповідного проекту рішення, член екологічної комісії Київради Сергій Пилипенко, повідомляє "ДС" з посиланням на Київраду.

Крім того, закон України "Про захист тварин від жорстокого поводження" забороняє створення пересувних звіринців та дресирування тварин із застосуванням насильства, але, на жаль, поки не забороняє діяльність пересувних цирків-шапіто.

Проект рішення повинні також розглянути на найближчому пленарному засіданні Київради.

    Реклама на dsnews.ua