• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

В Києві створили електронну мапу пунктів вакцинації від COVID-19

На сайті Київської міської державної адміністрації створено електронну мапу пунктів вакцинації від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Скористатися картою можна за посиланням, повідомляє "ДС".

"На мапу нанесені пункти щеплень, в яких вакцинують від COVID-19. Це місця, де можна щепитися. Та при цьому необхідно пам’ятати, хто саме наразі має право вакцинуватися", – розповіла директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

За вимогами дорожньої карти МОЗ починаючи з 28 квітня 2021 року розпочато масову вакцинацію осіб 65+. Також триває вакцинація тих, хто увійшов до І та ІІ етапів щеплення. Це медичні працівники (лікарі, середній та молодший медичний персонал), які працюють в закладах охорони здоров’я де надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну хворобу COVID-19; працівники мобільних бригад з вакцинації; всі працівники лабораторій, які проводять лабораторні дослідження на коронавірусну хворобу COVID-19; працівники екстреної медичної допомоги, включаючи водіїв; медичні працівники первинного рівня надання допомоги; працівники інших закладів охорони здоров’я, які не надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну хворобу COVID-19, незалежно від підпорядкування; соціальні працівники та інші працівники соціальної сфери; працівники системи громадського здоров’я; люди віком 80+; утриманці та співробітники геріатричних пансіонатів.

"Раджу всім, хто входить до цільових груп звернутися щодо питань вакцинації до лікаря, з яким підписано декларацію", – наголосила Гінзбург.

Нагадаємо, станом на ранок 7 травня в Україні виявили ще 8404 нових випадків зараження коронавірусів. Найбільше нових випадків в Харківській, Дніпропетровській областях та в Києві. За добу госпіталізували 3080 осіб, летальних випадків — 379.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua