• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В КМДА похвалилися сотнями тисяч виданих спецперепусток: кому вони дісталися

Департамент транспортної інфраструктури КМДА уже видав 437 тисяч спеціальних перепусток для користування громадським транспортом

Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, 5 квітня, повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, інформує "ДС".

Як зазначається, загалом у столиці надрукували 500 тисяч перепусток.

"Через велику кількість заявок ми у терміновому порядку додруковували додатково 100 тисяч спецперепусток. На сьогодні мають видати ще 63 тисячі перепусток. Для того, щоб усі, кому потрібні спецперепустки, могли їх отримати, працівники відповідальних структурних підрозділів КМДА та районних держадміністрацій працювали в обидва вихідні. Усі, хто не отримав перепустки, доотримають їх у понеділок чи вівторок", – цитує слова Поворозника пресслужба КМДА.

В першу чергу спецперепустки отримали медичні працівники, рятувальники, працівники комунальної, транспортної та соціальної сфер, працівники торгівлі та військові.

В КМДА також повідомили, що у понеділок, 5 квітня, на маршрути столиці вийшли понад 1130 одиниць рухомого складу. "Тобто увесь наземний комунальний громадський транспорт. Метрополітен також працює у звичному режимі, теж за спецперепустками, але з обмеженням на вхід. Такий захід необхідний для запобігання скупчення пасажирів у вестибюлях та на платформах станцій. Маршрутки в місті також працюють у режимі спецперевезень. За дотриманням карантинних обмежень у громадському транспорті стежать працівники поліції і «Муніципальної охорони»", — йдеться у повідомленні столичної влади.

Як писала "ДС", ціни на послуги таксі у Києві зросли у декілька разів на тлі переходу громадського транспорту на роботу за спецперепустками.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua