• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

В КНУ ім. Шевченка заявили, що Зеленський особисто домовлявся за з'їзд "слуг"

Реклама на dsnews.ua

З'їзд партії "Слуга народу", який пройшов 20 вересня на території головного корпусу Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, був організований на прохання Офісу президента України

Про це Telegram-каналу PavlovskyNEWS відповіли на запит в університеті, передає "ДС".

Згідно з повідомленням, в той день Володимир Зеленський приїхав на зустріч з керівництвом університету, а потім виступив у дворі вузу перед "слугами народу".

"Президент також взяв участь у презентації Стратегії розвитку міста Києва до 2027 року Київською міською організацією партії "Слуга народу", яке було організовано на території КНУ ім. Тараса Шевченка на підставі звернення Офісу президента України до керівництва університету" — пояснили в вузі.

Також в університеті уточнили, що не бачать порушення закону в проведеному з'їзді, оскільки захід пройшов у вихідний день на відкритій території університету без педагогів і студентів.

"При цьому не використовувалися будь-які аудиторії або будівлі закладу освіти, його працівники не залучалися до організації, а сцена була демонтована і прибрана в неділю. Такий формат не є політичною рекламою або агітацією і не суперечить чинному законодавству", — додали в вузі.

20 вересня Володимир Зеленський зустрівся з керівництвом університету і виступив у дворі вузу перед "слугами народу"
20 вересня Володимир Зеленський зустрівся з керівництвом університету і виступив у дворі вузу перед "слугами народу"

Нагадаємо, 21 вересня студенти КНУ ім. Т. Шевченка вийшли під стіни червоного корпусу, де напередодні відбувся з'їзд партії "Слуга народу".

Комітет виборців України закликав "слуг" поважати незалежність вузів і не втручатися в їхню діяльність. У партії запевнили, що агітацією не займалися, а звинувачення в порушенні законодавства назвали безпідставними.

    Реклама на dsnews.ua