• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

У Кривому Розі 60 шахтарів продовжують протести

Реклама на dsnews.ua

У Кривому Розі на сьогоднішній день, 27 вересня, під землею вже 25-ту добу перебувають 60 гірників

Про це заявив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець в Facebook в неділю, 27 вересня, передає "ДС".

"60 гірників шахт Жовтнева і Батьківщина (КЗРК) 25 добу поспіль продовжують підземний протест. Колеги протестуючих, їх дружини кожен день проводять мітинги на підтримку гірників як в Кривому Розі, так і в Києві", — написав Волинець.

При цьому адміністрація підприємства шукає нові механізми тиску і залякування тих, хто підтримує протести як на вулиці, так і в соціальних мережах, каже голова профспілки.

Зокрема, з шахти Жовтнева йому повідомили, що в.о. заступник голови правління ВАТ Кривбасзалізрудком Олександр Капука виставив на своїй сторінці в соцмережах відомості з особистими даними гірників, які брали і беруть участь в підземному протесті на шахтах комбінату.

"А вчора у одного з учасників протесту — машиніста електровоза ділянки №10 Переславця Андрія обікрали квартиру. Залізли через вікно і винесли через двері електроніку, побутову техніку та інші матеріальні цінності. Тобто фактично керівник комбінату виступив навідником для домушників", — резюмував Волинець.

📢‼️ 60 гірників шахт «Октябрьська» та «Родіна» (КЗРК) 25 добу поспіль продовжують підземний протест.Колеги...

Gepostet von Михайло Волинець am Samstag, 26. September 2020

Нагадаємо, народний депутат Михайло Волинець заявив, що протест на поверхні "мітингами підтримують колеги та члени сімей в Кривому Розі та Києві".

    Реклама на dsnews.ua