• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У "ЛНР" бойовики ґвалтували і били жінку всієї "комендатурою"

Реклама на dsnews.ua
Жителька окупованій Брянки повідомила, що в кінці липня 2014 року її незаконно затримали, зґвалтували і побили співробітники "військової комендатури" Брянки

Про це йдеться в повідомленні групи "Свердловськ - ти повинен це знати", пише "ДС" з посиланням на Depo.Донбас.

Повідомляється, що в кінці липня 2014 року жінку затримали бойовики "військової комендатури" в парку імені Жовтневої революції міста Брянка і доставили в приміщення комендатури.

"Там, без всяких причин, що її почали бити і ґвалтувати знайомі їй місцеві учасники "ополчення": Дмитро Антонов і Віталій Морозов. Пізніше до зґвалтування підключилися і інші співробітники військової комендатури в кількості приблизно 8-12 осіб. З-за шокового стану Оксана не могла точно сказати, скільки людей її гвалтував", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що в будівлі "комендатури" жінку тримали до ранку наступного дня, після чого вона була відпущена та попереджено, що у разі розголосу її вб'ють і закопають у посадці".

"Три з половиною роки вона мовчала, бо страх і сором не давали їй сил прийти в поліцію і заявити. МВС почало перевірку заяви, звичайно, провести якісь експертизи через 3,5 року нереально, а зазначені виродки, якщо вони ще живі, будуть морозитись, але громадяни, як же так? Що це, мати його, за захисники? ", - зазначають у повідомленні.

Примітно, що "оновлена влада "ЛНР" стала тільки зараз розкручувати цю гучну справу. Як виявилося, один з фігурантів відповідає в "республіці" за "права і свободи громадян".

При цьому також наголошується, що "інформація про ці події з'явилася давно, проте залишалася без належної уваги".

    Реклама на dsnews.ua