• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У "ЛНР" спростували заяву Арестовича, котра стосується КПВВ "Щастя" і "Золоте"

В "ЛНР" заперечують, що на переговорах Тристоронньої контактної групи сторони підтвердили взаємні гарантії безпеки для відкриття КПВВ "Щастя" і "Золоте" на непідконтрольній території Луганщини

Ольга Кобцева
Ольга Кобцева
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила Ольга Кобцева, яка займається питаннями обміну полоненими при угрупованню «ЛНР», передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

Нагадаємо, спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович 19 травня сказав, що учасники переговорів у ТКГ підтвердили додаткові гарантії безпеки для роботи КПВВ біля населених пунктів Щастя і Золоте з боку непідконтрольних Україні районів.

За даними Кобцевої, гуманітарна робоча група все ще зосереджена на усуненні перешкод для одночасного відкриття нових пунктів пропуску в районі Золотого і Щастя. При цьому представниця терористів посилається на слова спеціального представника чинного голови ОБСЄ в Україні Хайді Грау.

Кобцева стверджує, що домовленості про одночасне відкриття КПВВ немає, тому що Київ нібито не надає безстрокові цілодобові гарантії безпеки.

Як повідомляла "ДС", зараз повноцінний пропуск громадян відбувається тільки на КПВВ "Станиця Луганська". Терористи "ДНР" відкривають КПВВ "Оленівка", який з'єднано одним транспортним коридором із українським КПВВ "Новотроїцьке", лише по понеділках і п'ятницях. Держприкордонслужба України щодня відкриває ще 5 КПВВ: "Майорське", "Мар'їнка", "Гнутове", "Золоте" і "Щастя". Але бойовики весь час пандемії блокують пропуск громадян зі свого боку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua