• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У мерії Харкова пояснили, чому не закриють метро навіть у "червоній зоні"

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов, який нині виконує обов'язки мера, не планує закривати метрополітен, навіть якщо місто опиниться в "червоній зоні"

У Харкові не збираються закривати метро через карантин
У Харкові не збираються закривати метро через карантин
Реклама на dsnews.ua

Терехов заявив, що "обмеження мають бути розумними", передає "ДС" з посиланням на "Об'єктив".

"Що стосується транспорту. Моя категорична позиція — метрополітен я не закрию. Автобусні маршрути ходитимуть так, як і ходили. Соціальна дистанція, маски, дезінфектори — це має бути, і за цим повинні стежити і перевізники, і поліція, і муніципалітет. Але припиняти рух транспорту і випускати перепустки, створювати колапс — я це не готовий зробити", — сказав секретар міськради.

На його думку, потрібно знайти "зважений баланс" між карантинними обмеженнями й економікою.

"Обмеження мають бути розумними і дружити з головою і зі здоровим глуздом. Коли вони нерозумні, це викликає антагонізм і колапс. Згадайте, коли Кабмін закрив нам метрополітен. До чого це призвело? Ні до чого хорошого. Давайте дотримуватися всіх заходів, але водночас не вбивати економіку, не залазити в кишеню до кожної людини. Тут дуже потрібна тонка грань. А транспорт закривати, на мій погляд, не можна. Тим більше метрополітен", — сказав Терехов.

Динаміку захворюваності в Харкові він назвав "не критичною" і додав, що в останні дні є незначна тенденція до зниження.

"Наступного тижня подивимося динаміку і зрозуміємо — чи будемо ми посилювати якісь заходи, або можна буде утримати ситуацію", — підсумував в.о. мера.

Як писала "ДС", з 10 квітня в Харкові набудуть чинності додаткові карантинні обмеження.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua