• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Мінкульті розповіли, скільки іноземних артистів вже виключили з "чорного списку", і назвали імена

Від початку впровадження переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці країни, з нього виключили чотирьох людей

Наразі в "чорному списку" 178 осіб
Наразі в "чорному списку" 178 осіб
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у відповіді Міністерства культури та інформаційної політики на запит агентства "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

За даними Мінкульту, від початку впровадження переліку осіб, які становлять загрозу нацбезпеці України, з нього виключили чотирьох артистів та акторів, яких було внесено туди раніше.

Зокрема, в червні 2019 року на виконання рішення Окружного адміністративного суду Києва за позовом ТОВ "Телерадіокомпанія студія 1+1" і ТОВ "Кіноквартал" скасовано наказ Мінкультури, яким до цього переліку було внесено російського актора Федора Добронравова.

У жовтні 2019 року на підставі листа Служби безпеки України Мінкульт виключив з цього переліку італійського співака Альбано Каррізі (творчий псевдонім Аль Бано).

У березні 2020 року на підставі листа СБУ — російську актрису, телеведучу і коміка Катерину Варнаву.

У вересні 2020-го, також на підставі листа СБУ, — російського виконавця Василя Вакуленка, відомого за псевдонімом "Баста".

Перелік складає Мінкультури на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони, СБУ, Нацради з питань телебачення і радіомовлення. Наразі в ньому 178 осіб.

Як писала "ДС", у середині лютого Мінкульт оновив перелік артистів, які загрожують національній безпеці України, додавши нових російських виконавців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua