• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Мінкульті сказали, коли почнуться роботи в згорілому Костелі Святого Миколая

Аварійно-відновлювальні роботи в Костелі Святого Миколая в Києві, який постраждав від масштабної пожежі, почнуться не раніше середини жовтня

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йшла мова на першому засіданні робочої групи з питань громадського контролю за ходом виконання аварійно-відновлювальних робіт в Костелі Святого Миколая під головуванням міністра культури і інформаційної політики Олександра Ткаченка, передає "ДС" з посиланням на прес-службу Мінкульту.

"Наразі костел має попередній висновок ДСНС. На черзі — заключення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Після того буде проведено експертизу аварійного стану, що стане підставою для складання проектно-кошторисної документації. З урахуванням мінімальних термінів отримання всіх належних висновків експертів, роботи в костелі розпочнуться в середині жовтня", — йдеться в повідомленні.

Крім того, небайдужі громадяни і бізнес продовжують перераховувати кошти на відновлення Костелу. Станом на 17:00 14 вересня на рахунку Національного будинку органної та камерної музики України вже 15,7 млн грн. ️

Нагадаємо, в Києві увечері 3 вересня сталася пожежа в костелі Святого Миколая. В результаті пожежі майже повністю знищений орган, обгоріла покрівля і впала люстра. Причиною загоряння, ймовірно, стало коротке замикання в органі.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський і міністр культури Олександр Ткаченко запевнили, що костел Святого Миколая буде повністю відновлений.

У Міністерстві культури і інформаційної політики повідомили, що на ремонт і відновлення костелу Святого Миколая в Києві, попередньо, необхідно 75 млн грн.

Українські підприємці тільки за добу зібрали на відновлення костелу Святого Миколая 18 млн грн.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua