• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Міноборони поголовно мають намір тестувати призовників на коронавірус

Реклама на dsnews.ua
Мінстерства оборони розраховує проводити загальне тестування призовників на коронавірус

Про це Укрінформу повідомили в Міноборони, передає "ДС".

"Генеральним штабом ЗСУ спільно з командуванням Медичних сил Збройних сил України надано розпорядження органам військового управління щодо організації роботи на призовних дільницях і обласних збірних пунктах військових комісаріатів (територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки) в умовах обмежень, визначених відповідними рішеннями уряду та рекомендаціями, інструкціями і нормативними документами Міністерства охорони здоров'я України, пов'язаними із запобіганням поширення і території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2. Тестування люднй на наявність коронавирусной інфекції, в тому числі призовників, буде здійснюватися згідно із затвердженими Міністерством оборони здоров'я України Стандартів медичної допомоги "Коронавірусна хвороба (COVID-19)", - йдеться в повідомленні.

У Міноборони пояснили, що йде процес узгодження документа. Після затвердження стандартів в оборонному відомстві нададуть розгорнуту інформацію з тестування призовників.

Нагадаємо, у Збройних силах України, за станом на ранок 5 червня, зафіксовано 14 нових випадків зараження коронавірусом і три одужання. На даний момент у ВСУ коронавірусом хворіють 142 людини. Всього за час пандемії одужав 131 людина. 4 випадки завершилися летальним результатом.

    Реклама на dsnews.ua