• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Мінську домовилися звільнити понад 50 полонених на Донбасі

Реклама на dsnews.ua
В першу чергу, звільнять поранених, важко хворих і жінок

Під час зустрічі учасників Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі була досягнута домовленість про звільнення в найближчому майбутньому більш 50 полонених з обох сторін.

Про це передає "ДС" з посиланням на повідомлення в Facebook прес-секретаря представника України в контактній групі, екс-президента України Леоніда Кучми Дарки Оліфер за підсумками засідання групи.

"Особливу увагу було приділено питанню повернення українських громадян з полону. За ініціативою України всі сторони прийшли до взаємної згоди найближчим часом звільнити понад 50 осіб з обох сторін, - у першу чергу, поранених, важко хворих і жінок",- йдеться в повідомленні.

За її словами, Міжнародні гуманітарні організації, зокрема, Міжнародний Комітет Червоного Хреста повинні бути допущені до ув'язнених, які перебувають у місцях позбавлення волі на непідконтрольної Україні частині Донбасу. Також МКЧХ має бути допущений до українських громадян, які незаконно утримуються в окремих районах Донецької і Луганської областей. "Представники окремих районів Донецької та Луганської областей неодноразово обіцяли це зробити, але поки не виконали своїх зобов'язань",- зазначила Оліфер.

Окончено первое в этом году заседание Трехсторонней контактной группы в Минске. По его итогам можно подвести следующие...

Gepostet von Darka Olifer am Mittwoch, 13. Januar 2016

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua