• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Мінсоцполітики розповыли, скільки родин отримали гроші замість "пакунка малюка"

Від початку року "пакунок малюка" або його грошовий еквівалент отримали близько 50 тис. українських сімей з новонародженими дітьми

Понад 34 тис. сімей отримали грошову компенсацію за "пакунок малюка"
Понад 34 тис. сімей отримали грошову компенсацію за "пакунок малюка"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Мінсоцполітики, передає "ДС".

Понад 34 тис. родин отримали грошову компенсацію за "пакунок малюка", трохи більше 16 тис. — допомогу в натуральній формі.

"Пакунок малюка" видається родинам новонароджених у закладах охорони здоровʼя. Якщо у медзакладі немає такої допомоги, або дитина народилась поза межами закладу охорони здоров’я чи навіть за межами України, тоді "пакунок малюка" можна отримати в органах соціального захисту за місцем проживання або перебування отримувача, подавши заяву не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня народження дитини", — зазначили у міністерстві.

Якщо протягом 30 днів з дня народження дитини "пакунок малюка" не надали, отримувач має право звернутись до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту для отримання грошової компенсації.

Одержувачі грошової компенсації, які отримали кошти на соціальні картки, можуть придбати дитячі речі в закладах торгівлі, що приєдналися до реалізації пілотного проекту.

Станом на 3 березня 2021 року в реєстрі таких закладів було понад 3,5 тис. магазинів (зокрема інтернет-крамниці).

Як писала "ДС", у Мінсоцполітики назвали середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua