• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У МОЗ назвали три області, які порушили алгоритм вакцинації

Харківська, Одеська та Запорізька області, які перебувають у "червоній" зоні карантинних обмежень, порушили алгоритми Міністерства охорони здоров'я з вакцинації

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу, передає "ДС".

"Хотів би передати публічний "привіт" трьом керівникам департаментів охорони здоров'я. Зокрема, Харківської, Одеської та Запорізької областей. Це єдині області, які порушили алгоритми Міністерства охорони здоров'я і ще досі не використовували вакцину з першої партії Astrazeneca/CoviShield", — сказав він.

Ляшко розповів, що країна вже перетнула позначку в 500 тис. щеплень, і завдання було використовувати всю вакцину з першої партії до 9-15 квітня.

"Станом на 23 квітня в цих трьох областях є залишки вакцини, які не використовуються. З наступного тижня будуть проведені моніторингові візити для оцінки потенційних проблем. Подивимося, чому там не використовуються ті вакцини", — додав лікар.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я України очікувало партію вакцин компанії AstraZeneca в рамках глобального механізму COVAX в п'ятницю, 23 квітня.

Як писала "ДС", станом на 23 квітня всього вакциновано 508 046 українців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua