• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У МОЗ розповіли, коли чекати пік захворюваності на COVID-19 в Україні

Реклама на dsnews.ua

Пік захворюваності на COVID-19 в Україні очікується в грудні-січні, так як через погіршення погодних умов, збільшуються дози збудника вірусу

Про це заявила головний позаштатний лікар-інфекціоніст Міністерства охорони здоров'я Ольга Голубовська 26 листопада під час виступу на Українському жіночому конгресі, передає "ДС".

"Зараз ми перебуваємо в інтенсивній передачі інфекції. Пік, я думаю, буде грудень-січень. І він наростає", — сказала вона.

При цьому Голубовська зазначила, що офіційна статистика не відображає реальних масштабів захворювання і насправді інфікованих людей набагато більше.

Також, за її словами, в Україні збільшується смертність серед більш молодих людей у віці до 60 років. А з приходом холодів, захворювання проходить важче.

"В силу погодних умов, отримує людина більшу дозу збудника. А будь-яке інфекційне захворювання — це, в тому числі, дозозалежний процес. Тому ми нікуди не дінемося", — підкреслила лікар.

Нагадаємо, за станом на 26 листопада в Україні зафіксовано 15 331 новий випадок зараження коронавірусом. Такий показник став рекордним за весь час пандемії.

    Реклама на dsnews.ua