• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У МОЗ сказали, чи можна торгувати сигаретами під час локдауну

Реклама на dsnews.ua

У МОЗ сказали, чи можна торгувати сигаретами під час локдауну, запровадженого в Україні з 8 по 24 січня

Про це йдеться в роз'ясненні, розміщеному на сайті Кабінету міністрів, передає "ДС".

Так, кореспондент "ДС" зауважив, що в одному з супермаркетів мережі АТБ у Кривому Розі покупцеві відмовилися продати сигарети. Касирка заявила чоловікові, що під час локдауну торгувати сигаретами заборонено.

Однак в уряді підкреслили, що продавати тютюнові вироби в супермаркетах під час локдауну не заборонено.

"Серед кодів КВЕД, які затверджені додатком до постанови №1236 і визначають перелік заборонених видів економічної діяльності під час "карантину зимових канікул", торгівля тютюновими виробами відсутня", — пояснили в Кабміні.

Крім того, під час карантину дозволяється робота кіосків. Як зазначив міністр охорони здоров'я, постанова Кабміну дозволяє кіоскам торгувати всіма товарами, оскільки там не передбачається прийом відвідувачів.

У супермаркетах же можна торгувати виключно продуктами харчування, ліками та медичними виробами, засобами гігієни та зв'язку, ветпрепаратами і кормами, насінням і засобами захисту рослин, побутовою хімією і друкованою пресою на торгових площах, де не менше 60% їх призначено для торгівлі цими товарами, а також пальним. Продавати інші товари можна тільки із здійсненням адресної доставки.

    Реклама на dsnews.ua