• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В НБУ попередили про шахраїв з кредитами "під 0%"

Реклама на dsnews.ua

Українцям варто бути дуже обережними з кредитами "під 0%" і читати всі умови в договорі

Про це розповіла начальник управління захисту прав споживачів Національного банку України Ольга Лобайчук в ефірі одного з телеканалів, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу НБУ.

Лобайчук нагадала, что фінустанови не роздають кошти просто так і дала важливу пораду: уважно читайте договори та перевіряйте всі умови кредиту.

"Фішка кредитів "під 0%" – ця ставка може діяти лише тиждень. А після цього вмикаються штрафи, пеня, комісії та додаткові відсотки. Ви здивуєтеся, у зверненнях громадян ми зустрічали максимальну ставку за кредитом – 1 702% річних", — сказала вона.

Представник НБУ підкреслила складність захисту прав людини в таких випадках.

"Є складність. Людина самостійно підписала договір з такими умовами. Захистити права у такому випадку складно. Єдиний, хто може допомогти, – це суд", — вважає Лобайчук.

Також вона розповіла, що з січня в Україні запрацював захист прав споживачів фінансових послуг.

"Ми почали активну роботу з банками. Встановили вимоги до реклами та інформації на сайті. Банки повинні будуть їх виконувати з вересня. Аналогічні вимоги розробляємо до фінансових компаній. Але це не робиться за один день. Це довгий та складний процес", — підкреслила представник Нацбанку.

🌂☂️ Українцям варто бути дуже обережними з кредитами «під 0%». Фінустанови не роздають кошти просто так. Нудна, але...

Gepostet von Національний банк України am Sonntag, 12. Juli 2020
    Реклама на dsnews.ua