• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У НСЗУ повідомили про підвищення тарифів на екстрену медичну допомогу

Реклама на dsnews.ua

Починаючи від сьогодні, 1 липня, зростають тарифи на надання послуги з екстреної медичної допомоги, для лікування гострого інфаркту і інсульту

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці Національної служби здоров'я України, передає "ДС".

"З 1 липня підвищуються тарифи на надання послуг з екстреної медичної допомоги, для лікування гострого інфаркту та інсульту. НСЗУ вже наступного тижня, після того як медустанови відзвітують за другий квартал, готова розпочати процес укладання додаткових угод з ними на надання цих послуг за новими тарифами" , - зазначено в повідомленні.

В службі уточнили, що нові тарифи будуть діяти на послуги, які будуть надаватися з липня.

Зазначено також, що через карантин продовжено до 1 жовтня виплати медичним установам з глобального бюджету по пакетах "Хірургічні операції в стаціонарних умовах" та "Стаціонарна допомога без проведення хірургічних операцій".

Крім того, передбачено укладання договорів НСЗУ про перехідне фінансове забезпечення медустанов, які, за даними Держказначейства, в I кварталі 2020 року за механізмом медичної субвенції отримали фінансування більше, ніж за Програмою медичних гарантій.

Для укладення таких договорів медустанови повинні представити в НСЗУ плани розвитку своїх закладів, затверджених власниками або госпітальними радами за формою, затвердженою МОЗ, яка знаходиться зараз в розробці.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що медична реформа буде продовжуватися, але з коригуванням вартості медичних послуг.

    Реклама на dsnews.ua