• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В ОАСК оскаржили наказ про обов’язкову вакцинацію

Окружний адміністративний суд міста Києва просять визнати протиправним наказ Міністерства охорони здоров’я про затвердження переліку професій, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації

в ОАСК оскаржили наказ про обов’язкову вакцинацію
в ОАСК оскаржили наказ про обов’язкову вакцинацію / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби суду, передає "ДС".

"Суд просять визнати протиправним наказ МОЗ про затвердження переліку професій, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Позивачем зазначений – Дмитро Ламза", — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що позивач просить ОАСК визнати протиправним та нечинним наказ Міністерства охорони здоров’я України від 4 жовтня 2021 року "Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням".

Окрім того, до суду надійшла заява про забезпечення позову, де позивач просить ОАСК зупинити дію відповідного наказу МОЗ.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом та з’ясовує наявність правових підстав для вжиття заходів його забезпечення.

Нагадаємо, окружний адміністративний суд Києва зареєстрував позов до Кабінету міністрів щодо заборони на відвідування навчальних закладів, якщо в них щеплені проти COVID-19 менш ніж 80% працівників.

Позивачем вказаний Дмитро Ламза.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua