• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В Одесі поліція підвела підсумки річниці подій 2 травня

Сьогодні, 2 травня, пам'ятні заходи в Одесі пройшли спокійно і масових заворушень не було

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу Міністерств внутрішніх справ.

Всього в памʼятних заходах взяли участь майже 3000 громадян.

"Понад 2 500 тисяч поліцейських, спільно з Національною гвардією та працівниками ДСНС професійно виконали завдання по забезпеченню безпеки громадян під час масових заходів на Куликовому полі та Соборній площі. Серйозних порушень не зафіксовано. Усе відбулось мирно та спокійно", — сказав Яровий.

Глава поліції Одеської області Олег Бех зазначив, що грубих порушень громадського порядку не було.

Одного чоловіка доставили до відділку поліції. Він знаходився в стані алкогольного спʼяніння і мав при собі заборонену комуністичну символіку. В результаті на нього складено адмінпротокол і розпочато кримінальне провадження за фактом використання забороненої символіки.

Нагадаємо, сьогодні в Одесі проходили заходи, присвячені подіям 2 травня 2014 року. Тоді в ході масових заворушень загинули 48 осіб і понад 200 отримали поранення. Більшість загинули під час пожежі в Будинку профспілок, який знаходиться на Куликовому полі.

В Одесі пройшов Марш захисників міста, в якому взяли участь патріоти і ветерани війни на Донбасі. Куликове поле було взято під посилену охорону. Пізніше Куликове поле закрили на санітарну обробку.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua