• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В Одеській ОДА розповіли, що робитимуть далі з танкером Delfi

Реклама на dsnews.ua

Протягом світлового дня 10 вересня танкер Delfi планують відбуксувати до Чорноморська

Про це повідомив голова Одеської обладміністрації Максим Куций, передає "" з посиланням на "Радіо Свобода".

"Операція дуже непроста у технічному виконанні та потребує точних і неквапливих дій. Протягом світлового дня судно вже має бути переміщено до порту Чорноморськ", – сказав Куций.

Він також додав, що фахівці приватних компаній і державні служби працювали цілодобово, аби нарешті прибрати затонулий танкер.

Як писала "", 22 листопада 2019 року в Одеській затоці через сильний шторм  з якоря танкер Delfi під прапором Молдови. Рятувальники  екіпаж судна. Танкер затонув і залишився на мілині. Згодом  витік палива із судна. Через це 25 червня закрили місцевий пляж "Дельфін".

Власник відмовлявся прибирати танкер, попри обовʼязок провести ліквідаційні роботи до 31 березня. Втім, вже 8 квітня він запевнив генпрокурора Ірину Венедіктову, що найближчим часом забере судно з берега за власний кошт, однак цього не сталося. 2 серпня держпідприємство "Адміністрація морських портів України"  конкурс на закупівлю послуг з підіймання і буксирування Delfi.

Державна прикордонна служба повідомляла, що танкер міг бути причетний до контрабанди паливно-мастильних матеріалів з України. Час від часу з судна  нафтопродукти.

10 вересня танкер з мілини.

    Реклама на dsnews.ua