• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

В окупованому Криму істотно подорожчав відпочинок для туристів

Реклама на dsnews.ua
За словами окупаційних властей Криму, ціни на відпочинок в Криму збільшилися в середньому на 10-15% порівняно з 2019 роком, в турагенствах заявляють про стрибки цін на 100%

Про це йдеться в повідомленні російського агентства ТАСС, передає "ДС".

Так званий голова "комітету з туризму, курортів і спорту держради Криму" Олексій Черняк визнав, що після початку відкладеного через пандемію курортного сезону ціни піднялися в середньому на 10-15% порівняно з минулим роком.

Назвати такі показники йому довелося у відповідь на публікації в російських ЗМІ, в яких йшлося про те, що в Криму готелі вдвічі підняли ціни на розміщення в зв'язку з ажіотажним попитом

При цьому генеральний директор російської мережі турагентств "Рожевий слон" Алексан Мкртчан констатував, що до значного збільшення вартості номерів призвели додаткові витрати готелів на забезпечення безпеки в період пандемії та високий попит.

"Всі хороші готелі підняли ціни. Глибина продажів - гігантська, багато готелів скоро встануть на stop sale (зупинка продажів) - це відбудеться протягом двох тижнів, до 15-17 липня, оскільки весь липень буде проданий і залишаться місця лише після другої декади серпня. В цьому році буде від сили 4 млн відпочиваючих в Криму - це "стеля". Тому що в цьому році сезон все одно зім'ятий. І в Криму раніше холоднішає, ніж в Сочі. В Криму вже не можна купатися в жовтні, а в Сочі можна", - зазначив Мкртчан.

    Реклама на dsnews.ua