• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

В окупованому Криму зафіксували перевищення концентрації хлориду водню

Реклама на dsnews.ua
У деяких районах Армянська і в селі Перекоп перевищені показники середньодобової концентрації хлориду водню

Про це 18 вересня повідомляє прес-служба російського уряду Криму з посиланням на Росспоживнагляд, передає "ДС" з посиланням на "Крим.Реалії".

Згідно з дослідженнями, в селі Перекоп на вулиці Толбухіна, 36 зафіксували перевищення концентрації хлориду водню в 2,1 рази.

Також в Армянську в мікрорайоні 1, будинок 1 зафіксовано перевищення водню хлориду в 1,94 рази, на вул. Бистрова - в 1,86 разів.

Повідомляється, що брали проби повітря 17 вересня.

Нагадаємо, 24 серпня жителі Армянська розповіли про викид невідомої речовини в атмосферу, з-за якого на дахах будинків і предметах з'явився липкий наліт рожевого кольору. Представник окупаційної влади в Криму Сергій Аксьонов уточнив, що викид відбувся на місцевому заводі "Кримський титан", але переконував жителів міста, що небезпеки для здоров'я немає. "Віце-прем'єр" окупованого Криму Ігор Михайличенко заявляв, що причиною шкідливих викидів в Армянську і його околицях стали спека і тривала відсутність опадів, які призвели до випаровування хімічних речовин із кислотонакопителей заводу.

4 вересня окупаційна влада Криму повідомили, що роботу "Кримського титану" призупинять на два тижні, а з Армянська вивезуть дітей.Жителі Каланчака Херсонської області 4 вересня почали скаржитися на погіршення самопочуття. Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини повідомив, що передав інформацію про викиди шкідливих речовин в районі Армянська в ООН, ОБСЄ, ВООЗ та Міжнародний комітет Червоного Хреста. Національна поліція України відкрила кримінальну справу за фактом подій у окупованому Росією Армянську, де стався викид хімічних речовин.

    Реклама на dsnews.ua