• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Спалюють портрети: в окупованій Горлівці легенду "Динамо" та "Шахтаря" нарекли "ворогом ДНР"

Реклама на dsnews.ua

Бойовики терористичного угрупування "ДНР" в окупованій Горлівці спалюють портрети і ігрові футболки колишнього футболіста "Динамо" і "Шахтаря" Сергія Реброва. Терористи розсердився на Реброва через те, що він відмовився "фінансувати боротьбу з бандерівцями"

Про це футбольний журналіст, громадський діяч і засновник футбольного музею з Горлівки Сергій Анненков розповів в інтерв'ю Чемпіону, передає "ДС".

Він був свідком захоплення Горлівки у 2014 році.

Самого Анненкова бойовики з Росії покарали двотижневим увʼязненням за поїздку на футбол до Львова.

Журналіст вирішив перебиратися з окупованого бойовиками рідного міста і хотів вивезти з Горлівки експонати музею.

"Але його теж встигли розграбувати — "господарювали" люди від нової влади. Дозволили взяти з собою тільки частину шарфів і футболок. Вимпели і майже всі значки довелося залишити. А футболку уродженця Горлівки Сергія Реброва забрали і спалили в присутності начальника управління фізкультури і спорту міськради", — сказав журналіст.

Анненков додав, що окупанти записали це на відеокамеру.

"Сказали, що Ребров — найлютіший ворог "ДНР". Виявляється, на Сергія Станіславовича виходили місцеві з проханням, щоб він фінансового допоміг їм в "боротьбі з бандерівцями". Сергій відмовився і відразу став найлютішим ворогом. Я встиг вивезти гранітну дошку з написом "тут навчався Сергій Ребров", яка висіла в школі №40", — зазначив журналіст.

Нагадаємо, ЗМІ терористичного угрупування "ДНР" повідомили про те, що в Донецьку відтворений футбольний клуб "Шахтар", який зараз покинув окуповану територію України.

    Реклама на dsnews.ua