• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

В окупованому Криму з кранів почала текти чорна вода (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Мешканці окупованого Росією Сімферополя жаліються на те, що з кранів тече вода чорного кольору

Про йдеться в обговоренні у спільноті "Чорний список Сімферополь" у забороненій в Україні російській соцмережі "ВКонтакте", передає "ДС".

"Я все розумію, у Криму проблеми з водою, але все ж майже дві доби на Кечкеметській, 93 майже взагалі не було води, а зараз дали чорного кольору. Одне питання – як помити посуд, попрати, купати малюка зрештою, не кажучи про себе, якщо у ванній ось таке тече з крана", – зазначила одна з дописувачок.

Під дописом інші користувачі підтвердили її слова й додали, що така сама "жижа пішла" у багатьох будинках міста.

"Можна додати цукор і буде нормальне таке какао", "А що, нормальненько. Камені з неба,"л*йно з крану. Що далі!?", "Скоро буде "бум" на ремонт газових колонок та котлів", "Такого ще не було, щось новеньке", "Клас, я вже бачив жовту, синю, зелену, тепер у колекції чорна вода", "Ви не розумієте, це грязьові ванни", – відзначають користувачі.

Нагадаємо, раніше постійний представник України в ООН Сергій Кислиця заявив, що обговорювати питання поставок води з Дніпра до анексованого Криму є сенс тільки після офіційного звернення влади Росії, яка має визнати РФ окупантом.

    Реклама на dsnews.ua