• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У ОРЛО оголошено найвищий, п'ятий клас, пожежної небезпеки: полум'я знищило вже 4 будинки

Реклама на dsnews.ua

У підконтрольних терористам "ЛНР" Слов'яносербському та Лутугинському районах Луганської області, а також селищі міського типу Донецький за добу від 2 вересня пожежі знищили 4 житлових будинки

Про це йдеться в повідомленні «МНС ЛНР», передає "ДС".

Як повідомляється, загоряння сухої трави в селі Крута Гора Слов'яносербського району відбулося в результаті необережного поводження з вогнем, пожежа розповсюдилася на площі в 40 гектарів. Вогнем знищені два житлових будинки, господарські будівлі та літня кухня.

У селищі міського типу Успенка Лутугинського району горіла суха трава на площі два гектари. Пожежею знищено одноповерховий житловий будинок барачного типу площею 260 кв. м, гараж, госпбудівлі. Крім того, пошкоджено дах Ольхівської дільничної лікарні.

У селищі міського типу Донецький у результаті необережного поводження з вогнем горіла суха трава на площі 3 гектари. Пожежею знищено житловий будинок, шість господарських будівель, чотири нежитлових будинки.

Необережне поводження з вогнем невстановлених осіб спричинило пожежу в Перевальському лісомисливському лісництві, в результаті якої згоріло 25 гектарів трави і чагарника, заявляють у «ЛНР».

В ОРЛО оголошено найвищий, п'ятий клас, пожежної небезпеки.

Нагадаємо, 2 вересня на території Луганської області зафіксували 24 загоряння сухої трави на площі близько 1200 гектарів, є постраждалі.

В той же день в Харківській області пожежа охопила 500 га лісу, з них 100 га — верхова пожежа. Знищено 22 житлових будинки, відселені 33 місцевих жителя. Одна людина звернулася за медичною допомогою через отруєння димом.

    Реклама на dsnews.ua