• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

В Покровську оголошено жалобу за загиблими під час вибуху шахтарями

Сьогодні в Покровську на Донеччині оголошено день жалоби за гірникам, чиї життя забрала аварія на шахті Шахтоуправління "Покровське" групи "Метінвест"

Реклама на dsnews.ua

31 липня під час виконання буропідривних робіт на горизонті 815 метрів на шахті в селищі Удачне Покровського району стався вибух, в результаті якого постраждали 10 гірників. З опіками різного ступеня тяжкості їх доставили в хірургічне відділення Покровської лікарні інтенсивного лікування та опікове відділення Краматорської міської лікарні. Від травм, несумісних з життям, шестеро шахтарів померли.

У лікарнях Покровська і Краматорська лікарі продовжують боротися за життя і здоров'я чотирьох гірників. Стан трьох шахтарів задовільний, ще одного — стабільно важкий.

Сім'ям загиблих шахтарів шахтоуправління виплатить матеріальні компенсації і надасть фінансову допомогу в організації похорону. Сім'ї постраждалих шахтарів також отримають грошові компенсації, повну оплату лікування та реабілітації. Дітям загиблих і постраждалих гірників підприємство сплатить навчання в українських вишах.

Група "Метінвест" висловлює глибокі співчуття рідним і близьким загиблих шахтарів. Ця трагедія — непоправна втрата для компанії і для всього міста. Вічна пам'ять пішли.

    Реклама на dsnews.ua