• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У поліції розповіли, як підозрювані у вбивстві Шеремета привернули їх увагу

Реклама на dsnews.ua
Підозрювані у вбивстві журналіста Павла Шеремета могли бути причетні до підриву електроопор на Херсонщині в 2015 році і невдалому замаху на бізнесмена в 2016 році

Про це на брифінгу заявив заступник голови Нацполиции - начальник кримінальної поліції Євген Коваль, передає "ДС".

"Слідство досліджувало все вибухи на території України. Всього було встановлено 35 фактів таких злочинів. Увагу слідства привернули два злочини: підрив електроопори в Херсонській області восени 2015 і невдалий замах на бізнесмена влітку 2016 року в Косові", - зазначив він.

За словами Коваля, це були окремі факти і слідство вивчало їх окремо.

"21 листопада 2015 року у Чаплынки сталося два вибухи, якими було пошкоджено лінії електропередач. Одним з організаторів цих вибухів є громадянин на прізвисько Нацик. На фото з місця привернуло увагу слідства невідомий, одягнений в одяг зі специфічним зображенням на спині. Вивчивши коло знайомих осіб Нацика, поліцію зацікавив громадянин Антоненко. Він проживає в центральному районі Києва, це недалеко від місця вибуху Шеремета. На фотографіях у соцмережах Антоненко носить одяг зі специфічними зображеннями, які схожі на одязі ймовірного вбивці Шеремета", - зазначив генерал.

"Далі встановили його тісні зв'язки з двома особами: Юлія Кузьменко і громадянин К. на прізвисько "Електрик. Вони мали спільних друзів, часті зустрічі на тлі допомоги військовим", - додав він.

    Реклама на dsnews.ua