• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

У Польщі "накрили" контрабандистів, які поставляли зброю в Україну

Співробітники Прикордонної служби Польщі, Агентства внутрішньої безпеки та Національної поліції за підтримки Європолу вилучили близько сотні одиниць вогнепальної зброї під час рейдів проти банди контрабандистів, які поставляли зброю в тому числі в Україні

Європол
Європол
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в пресслужбі Європолу, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

Як повідомляється, зброю виявили під час серії обшуків будинків в Свєнтокшиському і Лодзінському воєводствах. Звинувачення пред'явили 12 підозрюваним — всі громадяни Польщі у віці від 32 до 60 років.

Організована злочинна група незаконно провозила зброю зі Словаччини до Польщі, Росії та України.

В Європолі уточнили, що 96 вилучених одиниць вогнепальної зброї включають револьвери, пістолети, автоматичні гвинтівки і ручні кулемети. Також було конфісковано кілька тисяч патронів різного калібру та одну ручну гранату.

Крім того, під час обшуків було виявлено готівку на суму понад 50 тисяч євро, 14 рослин марихуани і деяку кількість амфетаміну.

Як наголошується, дана операція відбувається в рамках більш широкого розслідування, яке триває два роки і проводиться польською прикордонною службою.

Результати вже привели до вилучення близько 200 одиниць вогнепальної зброї і близько 2700 одиниць боєприпасів. 15 осіб — 9 громадян України, 1 громадянин Росії і 5 громадян Польщі — були затримані.

Нагадаємо, раніше правоохоронці припинили діяльність злочинної організації, яка організувала контрабанду бурштину.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua