• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Раді сталася бійка через "розстріл" ОПЗЖ (ВІДЕО)

Скандальний народний депутат фракції "Слуга народу" Микита Потураєв своєю заявою спровокував бійку у Верховній Раді за участю представників проросійської фракції ОПЗЖ

Реклама на dsnews.ua

Відео інциденту і його короткий опис дав представник фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, передає "ДС".

"Нас запитували, коли закінчиться епоха бідності? Тоді, коли закінчиться епоха брехні. А закінчиться вона тоді, коли повсталий народ витягне цю фракцію (ОПЗЖ, — прим."ДС"), сукупні статки якої можна порівняти з бюджетом України, і розстріляє. На жаль, ми демократична країна і повинні йти повільно і знищувати вас політично разом з іншими фракціями цього парламенту", — заявив Микита Потураєв.

"У Раді бійка після слів "слуги" Потураєва про фракцію ОПЗЖ. Все почалося через слова Потураєва про те, що він "шкодує, що ОПЗЖ не можна розстріляти, а доведеться знищувати їх політично".

На відео видно, що "бойова група" представників фракції ОПЗЖ, в тому числі одіозний Ілля Ківа, оточили трибуну ВР і вимагали вибачень від Потураєва. Конфлікт неохоче намагався залагодити "слуга" Микола Тищенко. Втім, незабаром почалася масштабна бійка.

Зрештою Потураєв вибачився перед проросійською фракцією ОПЗЖ за свої слова про "розстріл", а спікер Дмитро Разумков оголосив перерву в засіданні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua