• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В рамках "каскадної вакцинації" в Україні щеплення отримали вже понад три тис. осіб

Протягом 24-28 лютого щеплення від коронавірусу в Україні отримали понад три тисячі осіб

Жінці роблять вакцину
Жінці роблять вакцину
Реклама на dsnews.ua

Про це заступник міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер розповів на брифінгу в понеділок, 1 березня, передає "ДС".

"Кампанія з вакцинації триває, за останній час в Україні вже провакциновано понад 3 тисяч осіб. Згідно з планами Міністерства охорони здоров'я, вакцинація відбувається каскадним способом, тому в найближчій перспективі слід очікувати, що кількість провакцинованих істотно почне збільшуватися. Це нормальний процес, зараз він тільки запущений — і там є свої процедури, як це повинно відбуватися", — сказав він.

Кучер також додав, що МОЗ робить все, щоб вакцинація проти коронавірусу в Україні відбувалася максимально швидко і якісно.

Він знову запевнив, що щеплення українцям роблять тільки безпечними вакцинами, які рекомендувала ВООЗ.

Вакцинація, підкреслив Кучер, є добровільною і безкоштовною для представників з груп ризику, з яких почалася кампанія імунізації населення.

Як повідомляла "ДС", станом на 27 лютого, зробили щеплення від коронавірусу тільки 90 людей.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що всі українці, які бажають зробити щеплення від коронавірусу, отримають доступ до вакцин до кінця поточного року.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua