• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"У регіоні, який межує з ОРДЛО, це неприпустимо": Краматорськ відкинув карантин вихідного дня

Реклама на dsnews.ua

Міська комісія Краматорська з ліквідації надзвичайної ситуації не прийматиме рішення про запровадження карантину вихідного дня

Про це повідомив міський голова Андрій Панков у Facebook, передає "ДС".

«На нашу думку, обмеження, що вводяться постановою Кабінету міністрів України № 1100 від 11 листопада по всій Україні, не враховують істотних відмінностей між містами і повинні бути переглянуті. Такі рішення повинні прийматися виключно на місцях», — написав Панков на своїй сторінці.

На думку мера, власники і адміністратори закладів громадського харчування в Краматорську відповідально підійшли до організації внутрішнього простору з дотриманням усіх заходів безпеки.

«Відповідний лист із проханням урахувати нашу думку сьогодні відправив до Кабінету міністрів України», — додав Панков.

У листі, який Панков оприлюднив, уточнюється, що в Краматорську проживає понад 48 тисяч переселенців із окупованих територій, велика частина яких працює у сфері торгівлі, побутового обслуговування населення, громадського харчування та сільського господарства.

«Введення обмежень, передбачених постановою Кабінету Міністрів України № 1100 від 11 листопада 2020 року в вихідні дні, поставить за межу бідності майже 50 тисяч громадян і викличе соціальні заворушення. У регіоні, який межує з окупованими територіями, це неприпустимо», — вказується в тексті листа.

Краматорська міськрада пропонує покласти питання обмежень щодо карантину вихідного дня на міські або обласні комісії з питань ТЕБ та НС, а контроль дотримання обмежень — на правоохоронні органи.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні в середу, 11 листопада, прийняв рішення про запровадження жорсткого карантину вихідного дня в Україні з 14 листопада — з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

Слов'янськ Донецької області відмовився вводити карантин.

    Реклама на dsnews.ua