• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У рекламі італійського бренду одягу в Києві знялася дівчина-трансгендер (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
Дівчина-трансгендер зіграла головну роль у рекламному ролику італійського бренду одягу Diesel, зйомки якого відбулися у Києві

Відео в Facebook опублікувала компанія Family Production, яка знімала дану рекламну роботу, передає "ДС".

За сюжетом відео, героїня ролика здійснює трансгендерный перехід і змінює своє життя.

Відео знімали на одній з локацій у Київському політехнічному інституті, проте, завдяки роботі художників-постановників, створюється враження, що зйомки велися в різних місцях.

Режисером відео виступив Франсуа Руселле, який знімав кліпи для Снуп Догга, Мадонни, Muse, Depeche Mode і інших музикантів.

"Так уже сталося, що кожен новий ролик для Diesel стає для нас подією. На цей раз це історія дівчини-трансгендера від режисера Франсуа Руселле. Ролик виглядає так, ніби його знімали в різних локаціях, але насправді це магія художників-постановників, сменявших одне і те ж місце самостійно. Кожен кадр відео знімався під свою особливу пісню", - розповіли в компанії.

Так вже трапилося, що кожен новий ролик для Diesel стає для нас подією. Цього разу це історія дівчини-трансгендерки від режисера François Rousselet. Ролик виглядає так, ніби його знімали у різних локаціях, але насправді це магія від художників-постановників, що змінювали одне й те саме місце власноруч. Кожний кадр знімався під свою особливу пісню. А щоб ви зрозуміли серйозність підходу — ми перевірили більше 50 київських аптек, аби знайти таблетки, які приймала актриса в кадрі. Francesca. A Diesel filmПрем’єра!Director: François RousseletDop: Matias BoucardServiced for: DIVISIONFAMILY Producers: Nikita Bukowski, Alena Babenko#filmmakingitsinourblood #family_production #family_member

Gepostet von FAMILY PRODUCTION am Montag, 15. Juni 2020

Відео було знято в рамках міжнародного Місяця гордості (Pride Month), який щорічно проходить у червні. Протягом цього місяця прийнято говорити про проблеми і права представників ЛГБТ-спільноти, а також проводити публічні заходи на цю тему (паради, лекції, дискусії, кінопокази тощо). Багато бренди випускають на честь Місяця гордості тематичні колекції і проводять промо-компанії в підтримку ЛГБТ-спільноти.

    Реклама на dsnews.ua