• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Росії погрожують через місяць остаточно заблокувати Twitter, якщо соцмережа не схаменеться

Російське наглядове відомство "Роскомнагляд" погрожує заблокувати Twitter на території Росії через місяць, якщо соціальна мережа не видалить "заборонену інформацію"

Twitter
Twitter
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на заступника глави "Роскомнадзора" Вадима Суботіна, передає "ДС".

Суботін заявив, що відомство взяло паузу довжиною в місяць для спостереження за реакцією компанії Twitter з питання видалення "забороненої інформації".

За його словами, після цього, в залежності від дії адміністрації соціальної мережі, будуть прийняті відповідні рішення".

"Якщо Twitter не виконає вимоги Роскомнагляду, вимоги російського законодавства, відповідно, будемо розглядати питання про повне блокування сервісу на території Росії", — сказав Суботін.

Він додав, що якщо Twitter виконає всі вимоги "Роскомнагляду", санкції проти неї будуть зняті.

Нагадаємо, 10 березня Роскомнагляд повідомив, що швидкість роботи сервісу мікроблогів Twitter уповільнена в Росії з 10 березня на всіх мобільних і на половині стаціонарних пристроїв, оскільки компанія систематично не виконує вимоги з видалення забороненого у РФ контенту.

Пізніше заступник голови Роскомнагляду Вадим Суботін заявив, що уповільнення роботи Twitter в РФ вже почалося, технічні можливості для цього є. Відповідаючи на питання, наскільки існує ймовірність, що щодо інших інтернет-платформ у разі порушення російського законодавства будуть уповільнені, Суботін сказав: "Імовірність є".

У Держдумі також заявили, що заходи щодо уповільнення роботи можуть бути застосовані і по відношенню до соцмережі Facebook.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua