• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"У Росії легше": Вдова терориста "Мотороли" сказала, чому не повернеться в "ДНР"

Реклама на dsnews.ua

Вдова убитого терориста "ДНР" Арсена Павлова ("Моторола") Олена Павлова, яка зараз живе в російському місті Ростові-на Дону, заявила, що не збирається повертатися на окупований Донбас

Інтерв'ю з нагоди 4-ї річниці з дня вбивства ватажка батальйону «Спарта» Арсена Павлова його вдова дала сепаратистському ресурсу бойовиків, передає "ДС" із посиланням на DonPress.

За словами жінки, вона продовжує підтримувати відносини з батальйоном «Спарта» та «керівництвом ДНР», проте в ОРДО повертатися не планує: «Тому що мені морально дуже складно в "ДНР", в РФ трохи легше. А товариші у мене є скрізь. До Донецька їжджу дуже часто, до чоловіка ... Як мінімум раз на місяць".

"З часом, я думаю, всі зрозуміють, що вони герої, тому що вони воювали за Росію. До речі, в Криму, в селищі Гаспра, вже заклали плиту і пам'ятник імені Арсена», — додала вдова терориста.

Наразі доньці «Мотороли» Мирославі п'ять років, а синові Макару — чотири.

"Вони знають, що їхній тато — герой. На питання інших діток — хто ваш тато — вони завжди з гордістю з відповідають: "Герой "країни", — зазначила Павлова.

    Реклама на dsnews.ua